Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM la nivelul ramurii-metalurgie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM la nivelul ramurii-metalurgie

Buna seara!
Contractul colectiv de munca la nivelul ramurii metalurgie feroasa, metalurgie neferoasa mai este valabil sau este expirat?
Contract colectiv de muncă la nivelul ramurii metalurgie feroasă, metalurgie neferoasă şi produse refractare a expirat la data de 16.07.2012.