avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1068 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM la nivelul ramurii-metalurgie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM la nivelul ramurii-metalurgie

Buna seara!
Contractul colectiv de munca la nivelul ramurii metalurgie feroasa, metalurgie neferoasa mai este valabil sau este expirat?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:20, 19 Octombrie 2012
Contract colectiv de muncă la nivelul ramurii metalurgie feroasă, metalurgie neferoasă şi produse refractare a expirat la data de 16.07.2012.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ccm la nivel de ramura administratie publica Mara 30 Mara 30 Ma poata ajuta cineva sa-mi spuna unde pot gasi CCM la nivel de ramura administratie publica? L-am tot cautat pe net , dar fara succes.Va multumesc (vezi toată discuția)
Salariu compesatoriu refuzat bad_sonia bad_sonia Buna ziua! Am o problema pe care vreau sa o rezolv cat mai repede si anume: pe data de 02.06, mi s-a adus la cunostinta ca se desfinteaza postul pe care eram ... (vezi toată discuția)
Ccm 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului liliua2008 liliua2008 Buna ziua! va rog cine poate sa-mi spuna daca mai este valabil CCM 282-2008 la nivelul ramurii din industria lemnului sau a expirat? Multumesc (vezi toată discuția)