Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare firma

buna seara

1.Doresc sa infiintez o firma cu 2 asociati, problema este ca eu sunt incepatoare, si eu practic voi fi delegatul , imi trebuie procura?
2. care este primul pas ce trebuie facut?

Multumesc frumos
Adresati-va serviciului de asistenta juridica de la registrul comertului. Detalii infiintare firma aici: [ link extern ]