Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

Buna ziua. am inmatriculat un opel vectra adusa din franta, in martie 2009 am platit taxa 3332 ron mai am sanse sa recuperez taxa.multumesc anticipat.daca da, imi recomandati un avocat din constanta.
mariancry, utilizator
Aveti tot dreptul sa va adresati instantei cu cerere de restituire a taxei, instanta in functie de materialul probatoriu va dispune.
Pe acest forum nu se fac recomandari cu privire la serviciile unei anumite persoane, indiferent de pregatirea sa profesionala, contravine regulamentului de postare al forumului. Puteti sa va adresati baroului pentru o recomandare sau puteti contacta prin intermediul mesajelor private un consultant din judetul Constanta.
Multumim pentru intelegere.