Forum Discuţii juridice Executare silită probleme bancare
Discuție deschisă în Executare silită

probleme bancare

Buna ziua ,

Anul trecut am fost executata silit de o banca , in luna septembrie a acestui an am achitat toata datoria . As vrea sa stiu in cat timp mai pot aplica la un credit si daca sunt se avand in spate postura de "rau platnic"

Multu
Daca aveti astfel de antecedente in trecut atunci banca nu cred ca va mai da un nou credit .
Ramaneti in baza de date a Biroului de Credit 4 ani raportat ca rauplatnic, totusi ramane la latitudinea bancii la care apelati daca va acorda credit sau nu.