Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale MODEL DE IMPUNERE INTR-UN PROCES CU REGISTRUL ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

MODEL DE IMPUNERE INTR-UN PROCES CU REGISTRUL COMERTULUI

Buna ziua acum doua zile m-ati ajutat , subiectul era sediu social expirat .
Azi va rog sa ma ajutati sa formulez un model de INTIMPINARE pentru a depune la judecatorie.Registrul comertului este reclamantul Fond -dizolvare societate pentru nedepunere acte care sa dovedeasca prelungirea sediului social .
iordachelanamaria, utilizator