avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1232 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale MODEL DE IMPUNERE INTR-UN PROCES CU REGISTRUL ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

MODEL DE IMPUNERE INTR-UN PROCES CU REGISTRUL COMERTULUI

Buna ziua acum doua zile m-ati ajutat , subiectul era sediu social expirat .
Azi va rog sa ma ajutati sa formulez un model de INTIMPINARE pentru a depune la judecatorie.Registrul comertului este reclamantul Fond -dizolvare societate pentru nedepunere acte care sa dovedeasca prelungirea sediului social .
Ultima modificare: Miercuri, 24 Octombrie 2012
iordachelanamaria, utilizator

Alte discuții în legătură

Sediu social expirat iordachelanamaria iordachelanamaria Buna ziua sint adminstratorul unei firme care isi desfasoara activitatea intr-un spatiu cu chirie de la primarie.In fiecare an sint obligata sa-mi actualizez ... (vezi toată discuția)
Cum se face o intampinare? mariana genoiu mariana genoiu buna ziua urmeaza sa fac o intampinare la tribunal referitor la o citatie facuta de catre Registrul Comertului privind nedepunerea la timp a prelungiri ... (vezi toată discuția)
Pot reactiva firma? mirelaalexandru95 mirelaalexandru95 Buna ziua! In urma cu 3-4 ani am înființat o firmă pe care, din pacate, am folosit-o foarte putin. Posibil cateva facturi. Apoi din motive personale nu am ... (vezi toată discuția)