Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor obtinerea calitatii de expert contabil
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

obtinerea calitatii de expert contabil

Sunt noua pe aici dar si in contabilitate,va rog sa mi spuneti de unde sau cine ar putea sa-mi dea informatii pentru a deveni expert contabil?momentan sunt in ultimul an de facultate,apoi ce ar mai trebui sa fac pentru a deveni expert contabil?multumesc anticipat!
Trebuie sa sustineti examenul de acces la stagiu ceccar, stagiu 3 ani si examen de aptitudini la final.intrati pe site-ul ceccar pt.mai multe detalii.