Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... ACCESARE FONDURI EUROPENE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

ACCESARE FONDURI EUROPENE

Buna ziua,
As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene pentru dotarea si amenajarea unei vile proprietate personala in camin de batrani si care este plafonul?
Cu multumiri,
LL
Cititi detalii pentru conditii de eligibilitate:
[ link extern ]
DMI 3.2