Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... adeverinta
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

adeverinta

as vrea sa stiu daca se poate trimite prin posta sau email adeverinta cu perioada acordarii indemnizatiei pentru crestere copilului eliberata de Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale?
Prin e-mail nu se poate trimite, insa vi se poate trimite prin posta daca faceti cerere prin care si atestati imposibilitatea deplasarii la Agentie.