Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv la nivel de ramura pentru cod CAEN ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv la nivel de ramura pentru cod CAEN 6202

Buna ziua,

Doresc sa stiu daca exista un contract colectiv la nivel de ramura la care poate adera o societate care are codul CAEN 6202.

Multumesc,
Nu exista, in prezent, un astfel de contract colectiv de munca la nivel de ramura pentru codul CAEN 6202.