avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 449 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv la nivel de ramura pentru cod CAEN ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv la nivel de ramura pentru cod CAEN 6202

Buna ziua,

Doresc sa stiu daca exista un contract colectiv la nivel de ramura la care poate adera o societate care are codul CAEN 6202.

Multumesc,
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:39, 26 Octombrie 2012
Nu exista, in prezent, un astfel de contract colectiv de munca la nivel de ramura pentru codul CAEN 6202.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract colectiv de munca .. ce se aplica?! Qran Qran Buna ziua Sunt angajat al unei firme de 2 ani de zile, firma care se ocupa cu comert autovehicule usoare [cod CAEN - 4511}. Am fost anuntat ca mi se ... (vezi toată discuția)
Contractul colectiv de munca pentru ong-fundatie si srl Razvan Popescu Razvan Popescu Buna ziua as dori sa ma lamuriti si pe mine in doua probleme. 1. As dori sa stiu ce contract colectiv de munca se incheie pentru o Fundatie ? Inchei CCM ... (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca madylumy madylumy buna ziua, am si eu o intrebare va rog: o societate cu 23 de salariati poate incheia un pv. in care specifica ca adera la contractul la nivel de ramura? fara a ... (vezi toată discuția)