avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 931 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod CAEN -constructie fantani arteziene si instalare ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod CAEN -constructie fantani arteziene si instalare mobilier urban

buna ziua,

as dori sa stiu ce coduri CAEN sunt necesare pentru construirea de fantani arteziene si instalarea de mobilier urban. Am cautat in lista cu codurile, dar nu am gasit.

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: MARGARETA STANCIU , Avocat 22:40, 31 Octombrie 2012
2370 si 3109

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alegere coduri caen pfa - principal + secundare dpacks dpacks Buna ziua, sunt programator si doresc sa schimb gradat domeniul de activitate in viitorul apropiat-mediu. Pentru aceasta am sistat contractul de munca si ... (vezi toată discuția)
Cod caen fabricare schelete din lemn pentru canapele Oananch Oananch In ce cod CAEN poate fi incadrata activitatea de productie schelete de lemn pentru canapele, fotolii,etc? Doar partea de tamplarie, nu realizarea produsului ... (vezi toată discuția)
Autorizare functionare srl pentru fabricare canapele Paula_S67 Paula_S67 Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti, dupa ce am obtinut de la Registrul Comertului , Certificatul Constatator,pt.fabricarea de mobila, ce autorizatii am nevoie ... (vezi toată discuția)