Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod CAEN -constructie fantani arteziene si instalare ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod CAEN -constructie fantani arteziene si instalare mobilier urban

buna ziua,

as dori sa stiu ce coduri CAEN sunt necesare pentru construirea de fantani arteziene si instalarea de mobilier urban. Am cautat in lista cu codurile, dar nu am gasit.

Va multumesc
2370 si 3109