Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie- retinuta abuziv
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie- retinuta abuziv

In baza carei legi au fost retinute pensiile si salariile bugetare? Va rog sa ma ajutati! ca trb sa fac o actiune in justitie si nu stiu legea exact, pe internet sunt multe, trb sa fie un Oug ceva...Va multumesc anticipat.
bogdanA2012, utilizator
nu are importanta ce vreu sa obtin important era ce vroiam da cum e imposibil de aflat o sa o sa apelez in alta parte
1. Din cauza atitudinii dvs. razboinice nu sunteti atent ca ati primit toate informatiile.

2. - La prima intrebare era vorba de Legea nr.118/30.06.2010 privind unele masuri necesare in vederea restabilirii echilibrului bugetar.
- La a doua intrebare era vorba de Codul fiscal (Legea 571/2003, modificata de "mii" de ori pana astazi).