Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Exista reprezentare juridica gratuita?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Exista reprezentare juridica gratuita?

Buna seara,

Vreau sa dau in judecata primaria sectorului 4 pentru refuzul de a isi indeplini obligatiile legale privind asociatia de proprietari. Va rog ajutor cu o recomandare de asociatie, jurist, indrumare, sfat pro bono care sa ma reprezinte. Va multumesc.

mergeti la baroul bucuresti,intrebati-o pe tanti secretara de acolo care sunt pasii de urmat pentru a putea beneficia de asisitenta juridica gratuita si va conformati.

p.s.:va trebui sa depuneti si o declaratie pe proprie raspundere in care sa fie inclusa si adeverinta de venit pe ultimele luni + o caruta de hartii:)
succes
Multumesc. A mai facut cineva asta, adica merg pe un drum batatorit?
Vreau sa va spun ca-mi place numele dvs. de utilizator.