Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Apia - subventii
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Apia - subventii

Cat pamant trebuie sa am pentru a obtine fonduri de la APIA sau fonduri europene???
Hmm, cred ca ai pus intrebarea intr-un mod (prea) general. Daca ai declarat culturile agricole in timp la Apia, beneficiezi de subventii in functie de suprafata. Pentru fonduri europene exista de asemenea criterii. Uite mai bine intra pe site-ul MADR : www.madr.ro
Ai aici de la agricultura pana la fonduri.

[Editat de moderator - link-ul era partial incorect]
Ares-3, moderator