Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... pot cere restituirea taxei auto?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

pot cere restituirea taxei auto?

pot cere restituirea taxei auto daca am platit-o anul acesta in luna aprilie? cum?
Mergeti la administratia financiara unde ati achitat, completati un formular tip, copie cartea de identitatea a masinii, talon, buletin plus actele in original.
sincer restituirea taxe se face la un avocat:slap: costa in jur de 100ron si percepe 10/suta din taxa dar dureaza aproape 1 an pana la primul termen de judecata!