Forum Discuţii juridice Executare silită executare - licitatie publica
Discuție deschisă în Executare silită

executare - licitatie publica

daca ma aflu in a 17 zi dupa licitare de cand s-a abjudecat, dar executorul(prieten cu cel ce a licitat) nu poate face dovada de consemnare...pot plati eu ca sa raman in drepturi?
Daca ati avut calitatea de debitor,ati avut la indemana termenul de 15 zile de la adjudecare sa achitati suma pentru care a fost efectuata executarea silita
nu mai pot plati,chiar daca ei nu au facut consemnarea........multumesc pentru mesaj