avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... adeverinta pt medicul de familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

adeverinta pt medicul de familie

buna ziua,
de unde se obtine o adeverinta pt. medicul de familie pt. dovedirea calitatii de asigurat, in cazul in care esti somer cu indemnizatie, de la Somaj sau de la Casa de Sanatate?
Multumesc,
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 15:39, 3 Noiembrie 2012
Adeverinta o primiti de la Agentia de Somaj.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asigurari sanatate somer rocky rocky Buna ziua, Sunt somera din luna martie a anului curent. Am inteles ca, pe intreaga perioada a somajului, care la mine este de 1 an, asigurarile de sanatate ... (vezi toată discuția)
Intrebare referitoare la un curs de reconversie inceput prin intermediul ajofm VASILENCO MIHAELA VASILENCO MIHAELA Va rog am o nelamurire si astept un raspuns cu toata seriozitatea la urmatoarea problema : Am fost somera ( ultima viza a fost in luna decembrie 2010), din ... (vezi toată discuția)
Somerul indemnizat este asigurat in sistemul public de sanatate? garnita georgiana garnita georgiana buna ziua,sunt insarcinata in 21 de sapt si sunt in somaj de la 1 iul 2011,azi am fost la medic sa cer un concediu med si a zis ca nu poate sa-mi dea ca am ... (vezi toată discuția)