Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... adeverinta pt medicul de familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

adeverinta pt medicul de familie

buna ziua,
de unde se obtine o adeverinta pt. medicul de familie pt. dovedirea calitatii de asigurat, in cazul in care esti somer cu indemnizatie, de la Somaj sau de la Casa de Sanatate?
Multumesc,
Adeverinta o primiti de la Agentia de Somaj.