Forum Discuţii juridice Executare silită EXECUTARE SILITA
Discuție deschisă în Executare silită

EXECUTARE SILITA

Buna ziua,
Am cateva intrebari. Am apartamentul in executare silita din cauza unui imprumut la banca. Vreau sa vand ap sa inapoiez banii pt stingerea datoriilor, dar nu prea exista intelegere.
Deci daca reusesc sa depun banii pana la prima licitatie a apartamentului este ok, se pot rezolva problemele?
Apoi cum se face evaluarea apartamentului.Pot depune contestatie? Cum, unde?
Dai dovada de desteptaciune cand esti capabil sa produci destui bani cat sa-ti achiti datoriile si sa nu ajungi sa fi executat silit.