Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PROCES
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PROCES

DACA SUNT CHEMAT LA JUDECATORIE CA MARTOR LA UN FURT SI NU MA PREZINT CE SE INTAMPLA SUNT AMENDAT?
Presedintele poate dispune aducerea dvs cu mandat, adica insotit de politie.
in urma cu ceva timp in scara blocului unei vecine ia furat un hot lantu intamplarea face ca in momentul cand hotu a fugit de la locul faptei sotul meu venea de la magazin si a strigat vecina iar sotul la urmarit fugit dupa el dar in cele din urma ia perdut urma a dat declarati si acum a primit citatie sa se prezinte la zudecatorie in calitate de martor.daca sotu lucreaza si nu poate sa se invoiasca si nu se prezint ce se intampla
~ Conținut șters la cerere ~