Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... plangere penala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

plangere penala

Buna seara, va rog sa imi spuna cineva , daca depui o plingere penala la politie ,(hartuire, amenintare cu moartea, mesaje, sunat incontinuu...) cel ce se ocupa de caz are voie sa ii dea paratului plingerea sa o citeasca?
nu functioneaza pe toate telefoanele. ori este chiar pt toate apelurile