Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii

Daca am studii superioare, dar ocup un post care nu necesita studii superioare, societatea e obligata sa ma plateasca cu salariu minim prevazut pentru studii superioare
Nu este obligata, decat in situatia in care in ccm aplicabil angajatorului , in reg.intern sunt prevazuti coeficienti de ierarhizare ...