Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Modalitate de constituire a unei asociatii de cabinete ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Modalitate de constituire a unei asociatii de cabinete individuale medicina de familie

Buna ziua,
Ma intereseza care ar fi modalitatea de organizare legala sub forma de persoana juridica a unei asocieri de cabinete medicale individuale de medicina de familie in vederea decontarii si efectuarii platilor aferente mentenantei cladirii(utilitati, reparatii, personal auxiliaretc.).
Mentionez ca nu toti membrii sunt proprietarii cabinetelor respective.

Cu multumiri.
Sper sa va fie de folos :
[ link extern ]