Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... probe in instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

probe in instanta

As dori sa cunosc in ce masura imagini din internet stocate (poze) de pe site de harti[exemplu - www.rou.ro- bing...... si altele ] in format 2D/ 3D pot fi considerate probe de catre Instanta. Cum ar trebui procedat pt a fi acceptate? Am o actiune de Rectificare CF.
Printati, mentionati pe copii "conform cu originalul" si le depuneti ca pe orice alt inscris.
Ana-Maria Dinescu, Avocat