Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen consultanta marketing
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen consultanta marketing

Am o firma care are ca obiect secundar codul 7022 si un alt cod ca obiect principal. Contractele pe care le-am facut pina acum se refera la consultanta privind strategiile de marketing pentru dezvoltarea respectivelor firme. V-as ruga sa-mi spuneti daca e bine sau trebuie sa schimb ceva?
multumesc.