Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... hotarare A.G.A. de numire a Consiliului Director
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

hotarare A.G.A. de numire a Consiliului Director

Imi poate spune cineva unde trebuie sa se depuna Hotararea A.G.A de numire a Consiliului Director si in cate exemplare trebuie intocmita?
La judecatoria din raza sediului asociatiei. De obicei judecatoria cere 3 originale + 2 copii legalizate sau 5 originale.
Multumesc frumos pentru informatie!