Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... acte auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

acte auto

Buna dimineata,avem un autoturism si este trecut pe numele sotiei si am vrea sa-l trecem pe numele meu eu fiindu-i sot de 30 de ani .Dumneaei neavind permis vrem sa devin eu posesorul autoturismului ,ce demersuri avem de facut?.Va multumim.O zi buna.
Aceeasi procedura ca la vanzarea cumpararea unui auto.