Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... sediu primarie
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

sediu primarie

Prin hotarare a Consiliului Local , poti muta sediul unei primarii intr-o cladire privata , careia sa-i achiti chirie lunar? Daca da , care este cadrul legal care iti permite . Daca nu , care este cadrul legal care iti interzice. Va multumesc.
puteti concesiona spatiul, cu destinatia sediu consiliu local și primărie, si platiti redeventa anuala, in baza unei epuneri de motive - sediul actual nu se mai poate folosi, e ....terminat fizic..etc......