Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... am nevoie de un sfat - permis
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

am nevoie de un sfat - permis

am permisul auto suspendat la politia busteni.am primit amenda administrativa(initial a fost penal 1g/ml in singe dar fara recalculare,relatii,spaga,am fost iertat.am platit amenda +taxa de judecata .nu stiu daca trebuie sa astept un raspuns si de unde i-mi pot ridica permisul.multumesc foarte mult pt. raspuns
Permisul se trimite la politia din localitatea de domiciliu.