Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card credit

Am un card de credit la Euroline deschis in urma cu un an cand am achizitionat un produs din Real in 12 rate egale,cum procedez sa inchid acest cont si sa anulez cardul avand confirmarea bancii ca nu am datorii restante.
adresati-va cu o cerere in acest sens unitatii emitente.
Va multumesc!Sper sa fie asa de simplu...
Mergeti la punctul de lucru unde ati facut cererea de emitere card, probabil un magazin. Ei o sa va dea o cerere de inchidere card (asta dupa ce sunati la ei, la numarul de pe card, sa confirme ca nu mai aveti nimic de plata). Duceti si cardul cu dvs sa vi-l poata taia.