Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Infiintare firma
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Infiintare firma

Buna ziua, infiintez firma si m-ar interesa cat este (costul) autorizarea unui domeniu de activitate. Societatea avand 5 domenii de activitate, as dori sa le activez pe toate 5.
Multumesc.
Nu am inteles, daca aveti firma infiintata sau doriti sa infintati una.

La infiintarea firmei indiferent ca treceti toate codurile CAEN (cele permise) ori doar 5, pretul este acelasi.

Cu stima
Flavius1984, utilizator
Pentru completare Cod CAEN, va recomand sa cititi discutia www.avocatnet.ro/content/for...