avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 928 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Infiintare firma
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Infiintare firma

Buna ziua, infiintez firma si m-ar interesa cat este (costul) autorizarea unui domeniu de activitate. Societatea avand 5 domenii de activitate, as dori sa le activez pe toate 5.
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Flavius1984 , utilizator 14:39, 27 Noiembrie 2012
Nu am inteles, daca aveti firma infiintata sau doriti sa infintati una.

La infiintarea firmei indiferent ca treceti toate codurile CAEN (cele permise) ori doar 5, pretul este acelasi.

Cu stima
Ultima modificare: Marți, 27 Noiembrie 2012
Flavius1984, utilizator
Pentru completare Cod CAEN, va recomand sa cititi discutia www.avocatnet.ro/content/for...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Srl-d: modificare coduri caen bogdanch bogdanch Am inregistrat un SRL-D. Mi-am definit cele toate cele 5 domenii de activitate / coduri CAEN permise la infiintare. Pot sa mai adaug si altele dupa ... (vezi toată discuția)
Coduri caen Constantina101 Constantina101 As dori sa stiu pentru doua domenii codurile CAEN : - senzori wireless pentru analiza umiditatii din sol - structuri de analiza a calitatii energiei ... (vezi toată discuția)
Cod caen servicii - infiintare firme? daniel2011 daniel2011 Buna seara, Va rog frumos, imi spuneti ce cod caen trebuie folosit pentru servicii de infiintari firme, puncte lucru, etc? Trebuie sa ai o anumita ... (vezi toată discuția)