Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... rezident pe post, concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

rezident pe post, concediu crestere copil

buna ziua,
ca si medic rezident pe post am semnat un act aditional prin care ma angajez sa lucrez o perioada de 3 ani la un anume spital. Intru in concediu de crestere a copilului pentru 2 ani, inseamna ca trebuie sa mai lucrez doar un an la ei?
Multumesc frumos,
Da.