Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj divort

Buna..sunt casatorita de 2 Ani on anglia cu un American...in timpul casatoriei el a cumparat o masina foarte scumpa ..nu am lucrat a el ma sustinut financiar ..vrea sa divortam eu nu vreau..as putea sa castig ceva la divort?!
Interesati-va la un avocat din Anglia.