Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Monitorul Oficial al Romaniei in format electronic nu ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Monitorul Oficial al Romaniei in format electronic nu mai este accesibil!

Cam de o ora pe pagina oficiala a Monitorului Oficial, la functia e -Monitor nu mai este accesibil monitorul in format electronic, ci doar sumarul!

Culmea tupeului, argumentul este urmatorul articol al O.G. 23/2008:

ART. 15^2
Regia Autonomă realizează şi un produs electronic, accesibil pe internet, care este destinat exclusiv informării gratuite a persoanelor fizice asupra actelor ce se publică în Monitorul Oficial al României."
vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!
Slaurentiu a scris:

vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!

Afisarea functioneaza, dar nu se pot copia monitoarele oficiale.
Slaurentiu a scris:

vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!

Pana la momentul initierii acestui topic puteai descarca orice monitor oficial integral! Acum poti vizualiza doar sumarul - adica titlurile actelor normative!
Pina la data de 1 febr se putea vizualiza continutul MO, acum se vede doar cuprinsul; la Dvs cum e?