avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 108 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Monitorul Oficial al Romaniei in format electronic nu ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Monitorul Oficial al Romaniei in format electronic nu mai este accesibil!

Cam de o ora pe pagina oficiala a Monitorului Oficial, la functia e -Monitor nu mai este accesibil monitorul in format electronic, ci doar sumarul!

Culmea tupeului, argumentul este urmatorul articol al O.G. 23/2008:


ART. 15^2
Regia Autonomă realizează şi un produs electronic, accesibil pe internet, care este destinat exclusiv informării gratuite a persoanelor fizice asupra actelor ce se publică în Monitorul Oficial al României."
Cel mai recent răspuns: dborsanu , utilizator 22:30, 9 Februarie 2009
vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!
Slaurentiu a scris:

vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!


Afisarea functioneaza, dar nu se pot copia monitoarele oficiale.
Slaurentiu a scris:

vazand enuntul dvs. am incercat si eu si motorul de cautare si afisare functioneaza. Poate va scapat ceva!



Pana la momentul initierii acestui topic puteai descarca orice monitor oficial integral! Acum poti vizualiza doar sumarul - adica titlurile actelor normative!
Pina la data de 1 febr se putea vizualiza continutul MO, acum se vede doar cuprinsul; la Dvs cum e?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Susțin publicarea oficialã a legislației româniei gratuit și integral! Roland Mindrila Roland Mindrila Susțin publicarea oficială a legislației României GRATUIT și INTEGRAL pe ... (vezi toată discuția)
Cum obligam monitorul oficial sa publice gratuit legile tarii? ContSters51068 ContSters51068 Ce actiune exista pentru a putea obliga RA MO sa publice ONLINE gratuit Monitorul cu toate partile lui ??? Cum se poate ataca aceasta norma? Art. 152 . ... (vezi toată discuția)
Acte normative in pagina de website evamus evamus Cred ca am pus bine topicul. As vrea sa va intreb daca pot sa trec pe o pagina de website la sectiunea legislatie, cateva acte normative incidente obiectului ... (vezi toată discuția)