avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 878 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Deranjat de muzica la maxim !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Deranjat de muzica la maxim !

Am si eu un vecin care ma deranjeaza cu muzica la maxim in toiul zilei , mi se misca paharele in vitrina , vreau sa stiu daca pot sa fac ceva in legatura cu acest aspect avand in vedere ca este mijlocul zilei ???
Cel mai recent răspuns: Boncu Constantin , Avocat 13:29, 5 Decembrie 2012
Buna ziua,

sunati la politia locala.

Avocat Constantin Boncu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună seara,ce as putea face cu un bar care folosește terasa ... DAMIAN14 DAMIAN14 Bună seara,ce as putea face cu un bar care folosește terasa pe post de discoteca cu muzica la maxim....eu fiind peste drum...!! Politia nu face nimic, deși ... (vezi toată discuția)
Deranjarea linistii publice Eduardito Eduardito As dori sa stiu daca pot suna la urgente pentru a sesiza tulburarea linistii publice si daca cei reclamati vor afla datele mele de contact,am un vecin care ... (vezi toată discuția)
vecini neintelegatori. Georgiana R Georgiana R Buna ziua. Am si eu o nelamurire in legatura cu linistea publica. Eu stau la bloc si de vreo doua - trei saptamani un vecin , care de fapt sta in scara de ... (vezi toată discuția)