Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Deranjat de muzica la maxim !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Deranjat de muzica la maxim !

Am si eu un vecin care ma deranjeaza cu muzica la maxim in toiul zilei , mi se misca paharele in vitrina , vreau sa stiu daca pot sa fac ceva in legatura cu acest aspect avand in vedere ca este mijlocul zilei ???
Buna ziua,

sunati la politia locala.

Avocat Constantin Boncu