Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... urgent.....!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

urgent.....!

Va rog un ajutor din partea dumv, pentru a -mi recupera salariile castigate in instanta ce trebuie sa fac mai departe ?ce acte imi trebuiesc la executor judecatoresc?Va multumesc anticipat
Onorariul platit expertului contabil va trebui sa-l recuperati ...