Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general RAPORTUL DE GESTIUNE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

RAPORTUL DE GESTIUNE

RAPORTUL DE GESTIUNE SE INTOCMESTE PT FIECARE GESTIUNE GLOBAL-VALORICA SAU LAOLALTA?
MIE PROGRAMUL SAGA MI LE IA LA GRAMADA. SI NU CRED CA E IN REGULA.
VA ROG MULT SA-MI RASPUNDETI !
MULTUMESC!
bayramovici, utilizator
Se face pentru fiecare gestiune in parte
Incercati sa faceti analitice la contul 371...sau contul 300 depinde ce aveti .
Iulia, banuiesc ca ai vrut sa scrii un alt cont, nu 300...:)
:Dda,..corect,nu ct. 300..ci 302..
multumesc mult:)