Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Reprezentant firma distributie cosmetice
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Reprezentant firma distributie cosmetice

Buna seara , sunt inscrisa ca reprezentant al unei firme de distributie cosmetice din luna semptembrie.In aceeasi luna am plasat o comanda cu valoarea de 224,94 lei.Am primit coletul ,am platit comanda in jurul datei scadentei si surpriza ieri am primit o instiintare cum ca am de platit comanda.Ce pot face ?
Ares-3, moderator
Trimiteti-le dovada platii.. Nu aveti un coordonator cu care sa vorbiti?
Coordonatoarea mi-a spus ca exista astfel de greseli facute de catre banci.
Vizualizati pe chitata sau extras, contul in care s-au virat banii. Este posibil sa fi inscris o cifra gresita pe ordinul de plata sau functionara bancii a tastat condul IBAN eronat.
pe factura este un nr. de fax.Trimite copie de pe chitanta apoi dupa 24 ore suna la nr de tel pentru informatii