Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... despre contractul colectiv de munca la nivelul ramurii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

despre contractul colectiv de munca la nivelul ramurii COMERT

Buna ziua, va rog, spuneti-mi in acest moment (19.12.2012) ce contract colectiv de munca la nivelul ramurii comert este valabil, pentru ca cel din 2010 (nr.42/04.02.2010) din cate stiu, a expirat in februarie 2010? Multumesc anticipat
In prezent, nu este incheiat un astfel de ccm la nivel de acest sector de activitate.