avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... despre contractul colectiv de munca la nivelul ramurii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

despre contractul colectiv de munca la nivelul ramurii COMERT

Buna ziua, va rog, spuneti-mi in acest moment (19.12.2012) ce contract colectiv de munca la nivelul ramurii comert este valabil, pentru ca cel din 2010 (nr.42/04.02.2010) din cate stiu, a expirat in februarie 2010? Multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:33, 19 Decembrie 2012
In prezent, nu este incheiat un astfel de ccm la nivel de acest sector de activitate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate ccm la nivel de ramura Gabriela Somesan Gabriela Somesan Buna ziua As dori sa stiu daca CCM la nivelul ramurii comert mai este valabil sau nu . Contractul (Contract nr. 42 din 11/02/2010 Publicat in Monitorul ... (vezi toată discuția)
Prevederile ccm la nivelulu ramurii comert MITULINA MITULINA Datorita faptului ca am reusit sa obtin un salariu compensator de la firma unde am lucrat, mi-am propus sa anunt si daca pot sa si ajut...cunostintele mele ... (vezi toată discuția)
Salarii compensatorii - ccm ramura comert 2011 clase74 clase74 buna ziua, in contractul de munca pe 2010 la nivel ramura comert era prevazut acordarea a minim 2 salarii compensatorii in afara drepturilor la zi in cazul ... (vezi toată discuția)