Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

hotarare judecatoreasca

Daca postasul a pus hotararea judecatoreasca in usa cand nu am fost la domiciliu si nu am gasit-o, judecatoria mai poate elibera alta? va multumesc anticipat
Da ,mergeti la judecatorie si solicitati o copie dupa hotarare.