Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale autorizatie constructie casa
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

autorizatie constructie casa

buna ziua!cat costa aproximativ ,autorizatia de constructie a unei case 2 camere,70m2 ,in mediul rural.
Costul depinde de multi factori, materiale de constructii, finisaje, iar costul nu este influentat de faptul ca ea se afla in mediul rural sau urban. Conteaza asa cum am mai spus materialele, finisajele, functie de acestea si manopera...