avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1348 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale autorizatie constructie casa
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

autorizatie constructie casa

buna ziua!cat costa aproximativ ,autorizatia de constructie a unei case 2 camere,70m2 ,in mediul rural.
Cel mai recent răspuns: ContSters259670 , utilizator 12:57, 23 Decembrie 2012
Costul depinde de multi factori, materiale de constructii, finisaje, iar costul nu este influentat de faptul ca ea se afla in mediul rural sau urban. Conteaza asa cum am mai spus materialele, finisajele, functie de acestea si manopera...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimb contract vanzare-cumparare corinaturnaciu corinaturnaciu Cat costa taxele pentru schimb de contracte vanzare-cumparare.imobiliare? (apartament trei camere urban cu casa zona rurala) sau care este cea mai buna ... (vezi toată discuția)
Asigurare locuinta mihaela495 mihaela495 Buna ziua, Intentionand sa inchei o asigurare facultativa a locuintei, am o nelamurire legata de suma asigurata mai exact nu stiu cum se stabileste. M-ar ... (vezi toată discuția)
Polita rca laurentiuu laurentiuu De cine depinde polita rca? ( capacitate cilindrica, varsta persoana, etc......) Depinde si de anul dobandirii permisului? Concret: 1.4 tdci 2006 1) barbat ... (vezi toată discuția)