Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie de functionare primaria de sector
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie de functionare primaria de sector

Detin o rulota comerciala tip fast food si doresc s-o amplasez pe domeniul public in sectorul 2. Ce acte imi sunt necesare pentru obtinerea autorizatiei de functionare in sectorul 2 ?
De obicei pe domeniul public acest gen de autorizatii se dau foarte greu sau nu se dau deloc.Se mai dau temporar in conditiile targurilor, evenimente, concerte etc. astfel incat singura posibilitate pe care o aveti este sa o amplasati in curtea cuiva.
Sectorul 4 si 6 cu siguranta nu dau.
ContSters259670, utilizator