Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 133/2012
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 133/2012

Vă rog să-mi spuneţi dacă : Legea 133/2012 pentru aprobarea OUG 64/2010 privind modificarea şi completarea Legii cadastrului şi a publicităţii imobiliare nr. 7/1996, publicată în Monitorul Oficial nr. 506 din 24 iulie 2012, este aplicabilă sau de când se vor aplica respectivele modificări?
MULŢUMIRI ANTICIPATE!

Este in vigoare, publicata in MOF, deci se aplică.

[ link extern ]