Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... fals in inscrisuri si martori falsi
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

fals in inscrisuri si martori falsi

buna dimineata.in urma cu citiva ani un frate al meu a vindut un teren care mai aveam drept inca 4fratii el nestind ca si noi avem drept a crezut ca la dat tatal doar lui.iar cumparatoru nu a facut cu fratele meu nici un act de vinzare cumparare .iar acum ne judecam cu el.dar surpriza acum cumparatoru a facut chitanta de mina falsa precum ca la vindut tatal meu ce nu este adevarat.are martori care nu sunt adevarati nu au existat nici un martor.cum pot sa imi iau dreptu meu inapoi.se poate face expertize ceva.ce metode exista.va multumesc
Expertiza grafologica pt acel inscris si plangere penala pt marturie mincinoasa pt martori. Combateti si dvs prin inscrisuri, martori probele facute de fratele dvs.
va multumesc.sper cu ajutoru lui Dumnezeu sa iasa la iveala falsurile.cumparatoru profita de faptu ca suntem saraci..va multumesc