Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... drepturi salariale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

drepturi salariale

fostul angaljator nu vrea sa-mi plateasca pt zilele de concediu neefectuat (21 zile)cum imi recuperez banii?
Pe cale amiabila sau prin introducerea unei actiuni in jjustitie avand ca obiect drepturi salariale, respectiv indemnizatia pentru concediu de odihna neefectuat. Actiunea se introduce la Tribunalul in a carei raza teritoriala se afla domiciliul dvs.
multumesc pt raspuns. la tribunal sau judecatorie?
Actiunea se depune la Tribunalul in raza caruia aveti domiciliul ...