Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

Buna ziua,

Cand se termina o executare silita daca persoana sau firma nu are nimic pe numele lui

cu stima,
nagybela a scris:

Eu cum pot sa aflu daca sunt inca urmarit de o firma de recuperatori daca nu am nici un imobil pe numele meu sau masina ce sa-mi recupereze.

Nu trebuie sa va faceti o problema din aceasta, daca sunteti in atentia unei societati de recuperare a creantelor fiti sigur ca va veti dori sa scapati de ei ...
multumesc pentru raspuns
Sunt in atentia unei societati de recuperare a creante intretim m-am insurat eu nu lucrez sotia lucreaza.Intrebarea este : Poata sa execute pe sotia pentru datoriile mele.

Cu stima
nagybela, utilizator
Nu, bunurile sau veniturile sotiei nu pot fi executate pt datoriile dvs.
multumesc