Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cazier judiciar- pedeapsa aplicata, termen de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cazier judiciar- pedeapsa aplicata, termen de incercare, reabilitare

Buna ziua, am fost condamnata la cu 4 ani cu suspendare in anul 2010, as vrea sa stiu cum este cazierul meu acum ...
Ce termen de încercare ați primit?