Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... PFA impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

PFA impozit forfetar

Buna ziua.Impozitul forfetar va fi aplicat si la PFA-uri sau acestea vor ramane ca si pana acum?Multumesc mult.
Acum nu e in legislatie asa ceva nici la firme, nici la pfa.