Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucrarea de licenta in domeniul Dreptului muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucrarea de licenta in domeniul Dreptului muncii

Buna ziua!
Sunt anul 4 la drept si mi-am ales ca tema de licenta Concedierea disciplinara si destituirea din functia publica.Lucrez si din pacate nu am reusit sa ajung la cursuri decat o singura data.Daca m-ar putea ajuta cineva cu materiale/idei as fi foarte recunoscator.
In primul rand, trebuie sa stabiliti un plan al lucrarii si apoi o bibliografie adecvata ... De asemenea, planul va trebui aprobat de coordonatorul lucrarii, profesorul respectiv

Aveti un plan al lucrarii?
Din pacate nu...sunt foarte stresat pentru ca se apropie examenele si nu am nimic inca.Mi-a dat un tratat de Alexandru Ticlea de citit,dar am citit foarte putin pentru ca nu am avut timp.
adygrig, utilizator
Uitati anumite link-uri din care va puteti inspira pentru lucrarea dvs:
[ link extern ]

Multumesc.Ma ajuta foarte mult.
adygrig, utilizator