Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediul prenatal si postnatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediul prenatal si postnatal

in concediul prenatal este legal sa lucrezi la privat cu contract de 4 ore?
1. Si pentru concediul de maternitate sunt valabile raspunsurile pe care le-ati primit pe www.avocatnet.ro/content/for...

2. Concediul de maternitate se acorda pentru apararea sanatatii dvs. si a copilului.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane