Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... concediu medical in timpul delegarii
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

concediu medical in timpul delegarii

Concediu medical intervenit in timpul delegarii sau detasarii intrerupe aceasta(delegarea sau detasarea). Mentionez ca sunt functionar public.
nu, durata delegarii, ramane aceeasi, chiar daca in acea perioada, functionarul public s-a aflat in concediu medical. :)