Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Adaugare cod CAEN pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Adaugare cod CAEN pentru PFA

Am PFA cu cod CAEN 6619 si in activitatea noua codul CAEN trebuie sa fie 7022.Pot sa adaug acest cod sau tebuie sa schimb activitatea principala
Se poate adauga acest cod la Oficiul Registrului Comertului prin depunerea unei declaratii de mentiuni.